Majk Spirit sa už síce niekoľko mesiacov pýši statusom “zadaný”, avšak identitu svojej novej priateľky drží v prísnej tajnosti. Postupne ale fanúšikom začína odhaľovať čoraz viac – pred malou chvíľou dokonca neznámu ukázal spredu!

Jeden z najpopulárnejších slovenských raperov si aktuálne plnými dúškami vychutnáva nielen popularitu, ale aj lásku. Po jeho boku sa totiž po dlhých rokoch slobodného života objavuje tajomná dievčina.

O novej priateľke Majka Spirita je známe, že sa volá Maria a pochádza z Ukrajiny, pričom sa s populárnym Slovákom spoznala už pred neuveriteľnými 13-timi rokmi. Doposiaľ sme ale mali možnosť vidieť brunetku len zozadu, respektíve nám raper podstrčil vždy len nejakú časť jej tela – nikdy nie tvár.

Narodeniny sa odjakživa označovali za špeciálny deň a možno preto sa Michal Dušička rozhodol, že práve dnes, a teda v Mariin sviatok, ukáže fanúšikom svoju vyvolenú konečne spredu. Napriek tomu, že rúšku tajomstva ostal i naďalej verný, časť tváre už na svet vykukla. Pri pohľade na Máriine nádherné oči nám tak okamžite napadlo jedno meno – Irina Shayk! Vidíte tú podobu jej pohľadu s kukučom ruskej modelky aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Irina Shayk

Zdroj/Foto: Instagram/majkspirit, irinashayk