Karin Dvořáková sa v hre o 75 tisíc eur ocitla v dueli proti najobávanejšiemu súperovi. Do ringu ju totiž vyzval model a športovec Martin Šmahel, čo sa mu v konečnom dôsledku stalo ostudným. Blondínka z Banskej Bystrice totiž prekvapila a zo stodoly odišla ako víťaz za skóre 3:2 pre ňu.

Šmahelov odchod však diváci znášajú len veľmi ťažko. Najväčší pracant a favorit na výhru prišiel o šancu zúčastniť sa veľkého finále, čo mnohým zo sledujúcich príde byť nespravodlivé najmä kvôli zvoleným disciplínam na šikovnosť.

Na všetky reakcie pobúrených divákov len nedávno zareagoval i samotný Martin, keď si v úprimnom príspevku priznal vlastnú chybu a zlyhanie. Netrvalo dlho a nekompromisná vlna kritiky dohnala i mladú blondínku k tomu, aby napriek zmluvným podmienkam verejne vyjadrila svoj názor.

No ale dosť,“ vybuchla Dvořáková na sociálnej sieti. „Neexistuje žiadny scenár. Duel s Martinom bol férový,“ farmárka uviedla, čím vyvrátila akékoľvek konšpirácie o tom, že bol Šmahelov odchod vopred dohodnutý. „Zmierte sa s tým, že som vyhrala,“ blondínka prskala hnev, pričom celý príspevok nájdete v článku nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Karin Dvořáková, Farma, TV Markíza