Krásna modelka Irina Shayk a fešný herec Bradley Cooper sa už dva týždne tešia z malého klbka radosti, ktoré im priniesol bocian. Dvojica sa túto správu pred svetom snažila zatajiť, no dlho im to nevydržalo. Neprešla dlhá doba a široká verejnosť už pozná pohlavie aj meno ich dieťatka.

Rodená Ruska a sympatický Američan sa v súčasnej dobe tešia zo svojho prvorodeného potomka, o ktorom nezverejňovali žiadne bližšie informácie už od samého začiatku, kedy sa z Iriny stala tehuľka. Inak tomu nebolo ani po jeho narodení a túto radostnú správu si nechali len a len pre seba a svojich najbližších. Niekto z ich blízkeho okolia však nevydržal mlčať a do sveta vypustil informáciu, že sa zo zaľúbencov už stali rodičia, no v tomto prípade známy pár nemusí ani nič oficiálne potvrdzovať. Krásna prominentná mamina tak v súčasnej dobe preložila svoju úspešnú kariéru „na druhú koľaj“ a pracovné povinnosti vymenila už za tie materské.

Pár hodín po prepuknutí tejto krásnej novinky sa pre magazín E!News vyjadril zdroj, že 31-ročná žiadaná modelka priviedla na svet dievčatko. Novopečení rodičia sa rozhodli dať malej princeznej vskutku neobyčajné meno a ich dcérka sa volá Lea de Seine Shayk Cooper. Nepochybujeme, že celebritná dvojica je momentálne zaiste celá bez seba. Aj napriek tomu, že je Irina pomerne aktívna na sociálnych sieťach, svoj Instagram zjavne používa len na pracovné účely, pretože informácie o svojom súkromí tu nezverejňuje. Dúfame však, že sa už čoskoro dočkáme dňa, kedy jeden z najkrajších párov Hollywoodu predstaví svoju najmenšiu ratolesť celému svetu! :)

Foto: Instagram, YouTube | Zdroj: Eonline.com