Obľúbený herec zo seriálu Oteckovia sa konečne dočkal. Braňo Deák s manželkou sa totiž tieto dni tešia z nového prírastku do rodiny, ktorý privítali na svet ešte na prelome utorka a stredy v súkromnej pôrodnici v Bratislave.

Mám všetko, čo som vždy chcel. Mám ženu, ktorá je tehotná, mám skvelú rodinu, mám okolo seba veľmi dobrých ľudí,“ zneli Braňove slová v júni tohto roka, kedy spolu s jeho manželkou počítali posledné dni tehotenstva a tešili sa na ich prvé dieťatko.

Po viac ako mesiaci sa známa dvojica skutočne dočkala a v noci z utorka na stredu priviedla na svet vytúžené dievčatko. Úspešný herec sa o svoju manželku postaral priam ukážkovo, a tak jej zaobstaral špičkovú starostlivosť vo vychýrenej bratislavskej pôrodnici za tisícky eur.

Podľa najnovších informácií sa mal Braňo dokonca dočkať ústretovosti zo strany televízie, pre ktorú natáča seriál Oteckovia, a v týchto dňoch má čerpať voľno v úmysle stráviť viac času so svojou rodinou. Niet sa preto čomu čudovať, že jeho kroky viedli priamo do pôrodnice.

Na ceste za svojou manželkou Ladislavou a dcérkou, ktorej meno doteraz dvojica neprezradila, sa Deák stretol i s pozornosťou médií, a tak si jeho prvé zábery spred nemocnice môžete pozrieť na videu nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, Facebook