Známe moderátorské duo z televízie Markíza sa pochválilo nádhernou životnou novinkou. Po dlhoročnom vzťahu a nedávnom narodení potomka sa očarujúca plavovláska konečne dočkala momentu, kedy pred ňu vyvolený muž pokľakol a na prst jej nasadil luxusný šperk!

Hviezda Telerána Roman Juraško a jeho kolegyňa na materskej dovolenke Diana Hágerová tvoria v súkromí pár dlhých sedem rokov. Za ten čas toho stihli pomerne veľa, keďže sa už dva roky vytešujú zo spoločnej dcérky Izabelky.

diana hagerova roman juraško

Hoci by sa mohlo zdať, že sympatická blondínka podobnú udalosť už s napätím očakávala, opak je pravdou. Zaľúbenci doposiaľ k dokonalému rodinnému šťastiu nepovažovali svadbu za niečo nevyhnutné – žiadosť o ruku tak bola i pred skúsenú redaktorku veľkým prekvapením.

„Bola som úplne prekvapená a dojatá. Veľmi dôležitú úlohu v rámci celej situácie hrala aj naša Izabelka, takže to celé bolo pre mňa veľmi silné. Slzám som sa neubránila,” nadšená čerstvá snúbenica v rozhovore pre portál Markiza.sk opísala prvotné pocity. Budúcim manželom k radostnej správe srdečne blahoželáme.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

roman juraško diana hagerová

Zdroj|Foto: Instagram/dihager, Markiza.sk