Jana Kovalčíková stvárňuje v seriáli Oteckovia jednu z najobľúbenejších postáv. Najnovšie však prehovorila o problémoch odohrávajúcich sa v zákulisí. Herečka dokonca priznala i to, že je so silami na dne a čoskoro bude musieť urobiť radikálnu zmenu!

Jana Kovalčíková sa do povedomia dostala najmä vďaka televíznej úlohe v seriáli Oteckovia, kde stvárňuje právničku Emu. Okrem toho pôsobí aj v divadle, čo jej výrazne komplikuje časový harmonogram.

Nie je to jednoduché, ale nechcem sa ničoho vzdať. Divadla určite nie, lebo teraz síce točím seriál, no keď skončím, čo budem robiť?” Uviedla na margo pracovných ciest z Bratislavy do Martina, kvôli ktorým máva denne približne len 4 hodiny spánku, a tak zvažuje všetky možné riešenia, ako pracovné povinnosti skĺbiť.

Náročné cestovanie vraj ale nie je jedinou vecou, ktorá Janku trápi. Na natáčaní sa totiž mala stať terčom posmeškov, ktoré zo začiatku brala s úsmevom, avšak neskôr prekročili všetky hranice. „Dominika si na mňa vymyslela jeden dosť nepríjemný zvuk, ako keď erdží kobyla. A mne sa zrazu začalo snívať, ako na mňa tým pazvukom volá, ako sa mi vysmieva! Snívalo sa mi aj to, že Braňo Deák bol na produkcii, že už so mnou nechce točiť, že som nepoužiteľná. Bol to hrozne živý sen.“

Povedala som kolegom, aby s posmeškami prestali, už nevedia, kde je hranica. Viem, že to nemysleli zle, len ich to bavilo, tak nechceli prestať,” herečka opisovala momenty, kedy mala kvôli týmto žartíkom na jej osobu dokonca nočné mory.

Plánuje skončiť s natáčaním?

Nie je žiadnym tajomstvom, že Kovalčíková tvorila pred časom pár so svojím hereckým kolegom Romanom Poláčikom. Po ich rozchode sa dokonca hovorilo o možnej stopke v seriáli pre jedného z nich, k čomu však napokon nedošlo. Ako túto otázku vidí samotná Jana?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Ani by mi nenapadlo, že by jeden z nás kvôli rozchodu cúvol zo seriálu. Herec musí byť profesionál. Samozrejme, že na začiatku to bolo kostrbaté, ale vždy sa všetko uprace,” uviedla na rovinu, a tak je jasné, že kvôli nešťastnej láske nehodlá z Oteckov odísť ani ona, ani jej bývalý partner Roman.

Zdroj: Sarm.sk | Foto: Instagram/Oteckovia