Slovenské médiá sú v týchto dňoch zaplavené čerstvou novinkou o tehotenstve dlhoročnej markizáckej stálice Eriky Judínyovej. Plavovláska sa krátko pred 50-tkou teší z pocitu radostného očakávania prvého dieťatka s hercom Štefanom Skrúcaným, ktorý čoskoro oslávi šesťdesiatku. Ikonická tvár relácie Smotánka sa v práci logicky bude musieť uchýliť k úspornejšiemu režimu, a preto televízia zvažuje niekoľko možných riešení.

Správa o očakávaní prvého bábätka dvoch televíznych stálic mnohých poriadne zaskočila. Erika však žiari šťastím a napriek vyššiemu veku si obdobie požehnaného stavu nesmierne užíva. No keďže sa moderátorka nachádza približne v šiestom mesiaci, jej pôsobenie na obrazovkách bude čoraz viac obmedzené.

Erika Judínyová

Je preto vysoko pravdepodobné, že žiarivá relácia z prostredia slovenských celebrít sa už čoskoro dočká úprav. ,,Najúspešnejšia šoubiznisová relácia Smotánka sa bude vysielať podľa plánu. Erika v nej bude figurovať dovtedy, pokiaľ jej to stav bude umožňovať. V čase Erikinej neprítomnosti televízia zabezpečí realizáciu Smotánky v inom režime,” PR Markízy Adriana Podobová priblížila plány tvorcov šou na najbližšiu sezónu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čo však nastane po tom, ako 49-ročná Judínyová porodí? Zmeniť by sa malo v prvom rade to, že z pliec novopečenej maminy odpadnú viaceré povinnosti, týkajúce sa celej tvorby programu. Známa blondínka totiž neplní iba funkciu moderátorky, ale zároveň sa podieľa na dramaturgii, strihu či spracovaní tém.

,,V Záhorskej Bystrici zvažujú niekoľko scenárov, pričom najpravdepodobnejší je, že na obrazovke nedôjde k žiadnej zmene a Erika bude stáť pred kamerou aj v jesennej sezóne. Zmenou bude jedine to, že Smotánku už nebude vyrábať,” znie stanovisko od zdroja portálu Pluska.sk, predstavujúce tú lepšiu variantu. Či sa tieto vízie Markíze skutočne podarí naplniť, ukážu až najbližšie mesiace.

Erika Judínyová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial