Chceli by ste ísť na koncert svojej obľúbenej kapely v hlavnom meste, no nie ste z Bratislavy a nemáte sem cestu? Nevadí! Záznam live koncertov môžete vidieť už aj z pohodlia svojich obývačiek prostredníctvom Club Streamu.

Pred poldruha týždňom zahrali v bratislavskom klube Randal prešovskí Chiki Liki Tu-a vypredaný koncert, ktorý si mohli fanúšikovia pozrieť aj na webe clubstreamer.eu, kde bol z neho zverejnený krátky záznam. Kvôli enormnému záujmu bol pridaný ešte jeden exkluzívny koncert, ktorý zahrajú na rovnakom mieste 15. apríla. Rovnakú vymoženosť internetového prenosu budú mať aj fanúšikovia českej skupiny Zrní už dnes večer a najbližšie slovenskej kapely Korben Dallas.

25. marca sa v bratislovskom klube Ateliér Babylon uskutoční koncert jednej, z momentálne najúspešnejších slovenských kapiel, Korben Dallas, ktorá sa predstaví spolu s predskokanom Tante Elze. „Ja sám mám pomerne málo času chodiť na koncerty a často je mi to aj ľúto, čiže, ak existuje nejaká alternatívna možnosť, pozrieť si to doma, tak je to fajn. Držím palce,“ vyjadril sa k LIVE prenosu skupiny, Lukáš Fila. Frontman Juraj Benetin zas fanúšikov pozýva priamo na koncert: „25. marca, v stredu – na druhý deň treba ísť do roboty – ale príďte si to užiť, a keď si to nemôžete prísť užiť priamo tam, ste z Prešova, z Košíc, z Trnavy alebo „neviemzkade“, tak si to pozrite na clubstreamer.eu.“

DSC_0961

Spomínané kapely už spolu v minulosti absolvovali spoločnú koncertnú šnúru a teraz ich môžete vidieť týždeň po týždni na samostatných koncertoch. V line-upe Club Streameru už hviezdia aj ďalšie mená, na ktoré sa môžete tešiť, konkrétne- Ine Kafe (28. marec), The Paranoid (25. apríl) a koncert britskej formácie The Lurkers (9. máj). Tak čo, vidíme sa? :)

ZRNI_Foto2_Šimon Vejvančický DSC_0953