Koncertný rok 2016 sa niesol v znamení Justina Biebera. Na jeho veľkolepú šou sme čakali takmer celých 365 dní, odkedy oznámil, že v rámci svojho svetového turné zavíta aj do susednej Viedne a Prahy. Jeho koncerty už ale máme za sebou a chystáme sa na tie ďalšie. Rok 2017 prinesie do našich končín naozaj spevácke mega hviezdy, tešiť sa môžete na Bruna Marsa a Robbieho Williamsa!

Ku kapelám Coldplay či Depeche Mode do zoznamu hudobníkov, ktorí sa v rámci svojich pripravovaných turné budúci rok zastavia aj v strednej Európe, pribudnú aj dvaja nesmierne talentovaní páni a zároveň jeden väčší lámač ženských sŕdc než druhý. U našich susedov budú koncertovať Robbie Willams a Bruno Mars!

Chlapci sa nevydali na spoločné turné, svoju šou predvedie každý z nich zvlášť. Starší a potetovanejší pán na holenie sa predstaví v rámci turné “The Heavy Entertainment Show” 19. augusta v Prahe na Letisku Letňany, 23. augusta v Groupama Arene v Budapešti, 26. augusta na viedenskom štadióne Ernsta Happela a 29. na štadióne Wörthersee v Klagenfurte. Robbie si za svojich predskokanov zvolil kapelu Erasure. Vstupenky na koncert sú v predaji už od minulého piatka (11. novembra).

Robbie Williams však strednú Európu ohromí až po svojom 31-ročnom konkurentovi z Ameriky. V týchto dňoch totiž Bruno Mars ohlásil svoje svetové turné k pripravovanému albumu  24K Magic, na ktorého vydanie si budete musieť počkať ešte do piatku. Čo sa ale týka avizovaných koncertov, v tomto smere budete musieť byť o dosť trpezlivejšie. Bruno v našej blízkosti krídla rozprestrie až 3. júna, kedy vystúpi vo Viedni. Ešte predtým však absolvuje koncerty v európskych mestách ako Madrid, Lisabon, Barcelona, Glasgow, Londýn, Dublin, Amsterdam, Zürich, Mníchov, Kodaň, Berlín, Paríž či Miláno, pričom šnúru odštartuje 28. marca v belgických Antverpách. Na viedenský koncert Bruna Marsa si budete môcť lístky zakúpiť od 21. novembra.

Robbie Williams – Angels (Live)

Bruno Mars – Just The Way You Are (live)

Foto: theedgesusu.co.uk

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.