Domáce týranie je veľmi citlivou témou a mnoho žien sa o nej bojí hovoriť otvorene. Násilie je potrebné riešiť a ruku k dielu sa rozhodla priložiť aj komička Simona Salátová, ktorá zverejnila vianočný príbeh plný hrôzy.

Populárna zabávačka žiari šťastím po boku kolegu Teodora Firsta, známeho ako Joe Trendy. Avšak má za sebou ťažkú minulosť. Už neraz si zaspomínala na detstvo, kedy otec týral rodinu – Simona s bratom dokonca skončili v krízovom centre. Obľúbená stand-upistka teraz skúsenosťami prispieva do kampane, ktorá funguje ako podpora pre utláčané ženy.

,,Moja mama nevedela vraždiť kapre. Prišli sme na to raz na Vianoce, keď som mala 7 rokov a otec chcel prvýkrát živého kapra. Čudovala som sa, že nechal mamu, aby ho zabila, lebo som si myslela, že je to jedna z mála činností, ktorá by mu urobila radosť,“ vracia sa k spomienkam známa mamička.

,,Smiala som sa na nej, búchala ho o stôl, točila mu hlavu do opačnej strany ako telo, v očiach mala trochu zúfalstvo, trochu smiech. Keď konečne dodýchal, zistila, že koža z kapra tiež neschádza ľahko. Skúšala to s dostupným náradím aj holými rukami. Nedarilo sa jej, až napokon od vyčerpania pustila slzy,“ spovedá sa na Instagrame stand-up komička, ktorá odhalila aj pozadie vianočnej tradície.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Plakala ako malé decko, lebo vedela, že za každú nesplnenú úlohu ju čaká trest. Ako v počítačovej hre. Nevedela, či príde o body alebo o život. Viete si predstaviť, že žijete v adventúre? Hra o uspokojenie muža, ktorý vám dáva zvláštne úlohy, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou nedokážete splniť. Čo je výhra? Že vám nevybije zuby a nezbije deti,“ priznáva Simona Salátová, ktorá aj touto cestou chce dopomôcť týraným dámam, aby nabrali odvahu a kontaktovali políciu.

Foto/Zdroj: Instagram/simonacomedy