Komička Evelyn, ktorá sa preslávila najmä vtipným videom s kunami, je dnes jednou z najznámejších tvárí slovenského šoubiznisu. Okrem toho, že na svoju fanpage pravidelne pridáva vtipné videá, hrala aj v komediálnom seriáli Svet podľa Evelyn, v ktorom bola ústrednou postavou. Dnes ju pozná väčšina mladých ľudí, ktorá je na jej humor zvyknutá a doslova ho vyhľadáva.

Nedávno Evelyn pridala na svoj účet video, z ktorého boli nepríjemne prekvapení aj jej fanúšikovia. Komička, nekomička, aj ona je len človek a hlúposť iných dokáže z času na čas nepríjemne prekvapiť aj ju. Začalo sa to celkom nevinne, kúpou čižiem. To, ako sa k Evelyn zachoval predavač, vás dojme.

 

Foto: Instagram, Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.