Sympatická komička Evelyn, ktorá si v posledných mesiacoch získala mimoriadnu priazeň divákov aj vďaka účinkovaniu v šou Let’s Dance, si momentálne užíva poriadne dobrodružnú dovolenku s kamarátom a kolegom Števom Martinovičom. Spolu s hercom sa vydali do ďalekej Kolumbie, kde si okrem jazdy na koňoch či prehliadky ruiny drogového dílera Pabla Escobara, ,,užili” aj jedinečnú túru priamo v džungli!

Eva ,,Evelyn” Kramerová a Števo Martinovič sú dvaja obľúbení slovenskí humoristi, ktorých netreba nikomu predstavovať. Napriek zmyslu pre humor však obom zamrzol počas túry v džungli úsmev na tvári, keď pochopili, že sa skutočne nachádzajú v nespútanej divočine. ,,Džungla ťa naučí minimálne 2 veci. 1. Nechoď na túru v ligotavých teniskôčkach so štrásmi 2. Opice su mega strašidelné! Ľudia, včera sme dali 5 hodinovú túru po džungli, chceli sme vidieť indiánsky kmeň, ktorý tam žije. Prvý krok a biiim- hneď had pod nohami – skvelý začiatok. Vlhkosť 90 % teplo ako v saune, od potu sa nám šmýkali ruky po skalách, po ktorých sme sa štverali. Ja som stihla prekliať celý svet, lebo som nevládala a bála sa (vraj nechcem zažiť, čo sa tu deje, keď sa zotmie) až do momentu, kým v pralese nezačali hučať opice – a to už som sa nebála, to som sa už seriózne pos*ala. Vtedy som začala plakať tak, že som sa nevedela nadýchnuť,” napísala sympatická blondínka na sociálnej sieti Instagram.

Aby toho nebolo málo, o svoje postrehy a zdesenie z neznámeho sa podelil aj Števo, ktorý bol však o čosi striedmejší: ,,Števo v džungli / výraz hovorí za všetko / žije tu len niekoľko naozaj jedovatých hadov, tarantuly, puma a na ostatné som sa už radšej nepýtal, moja kapacita strachu má svoje limity,” zhodnotil vtipne herec. A čo vy, nechali by ste sa nalákať na podobné kolumbijské dobrodružstvo? :)

Zdroj: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)