Sofia Richie si bez pochýb vytvorila miesto vo svetovom šoubiznise už len svojím priezviskom, ktoré zdedila po svojom slávnom otcovi Lionelovi. Zatiaľ čo jej sestra Nicole si užívala svetlá reflektorov po boku ,,BFF” kamošky Paris Hilton, zo Sofie vyrástla výrazná módna ikona s nenapodobiteľným vkusom. Svoju slávu pred niekoľkými mesiacmi znásobila románikom s miláčikom dievčat, Justinom Bieberom, ktorí ju pre vzťah s najpopulárnejším spevákom sveta doslova znenávideli. Pre svet šoubiznisu je však zlá reklama tou najlepšou reklamou a z dovtedy menej všímanej sestry rodu Richie spravila hviezdu paparazzi objektívov.

 

Keď viete nosiť nekombinovateľné

Sofiin štýl je ťažšie opísateľný tým, aký osobitý vlastne je. Či už blondínka zvolí ženský alebo ulicový look (najčastejšie ich kombináciu), takmer nikdy v ňom nechýba športový prvok. Viacero outfitov možno pripomína silný návrat k “80’s” obdobiu. Zdá sa vám kombinácia vysokých opätkov, teplákovej súpravy či šušťákových nohavíc ako niečo, čo nekorešponduje s módou tohto storočia? Pri pohľade na Sofiu by ste mali zmeniť názor, pretože aj svojimi kreáciami si zaslúžila miesto v prvom rade na módnych prehliadkach značiek, ako Michael Kors, Moschino, Carven či Marc Jacobs.

moda podla Sofie Richie

Trendsetterka vlastného štýlu

Na to, že má táto hollywoodska hviezdička ešte len 20 rokov, sa nebojí experimentovať, vyjsť na ulicu a jednoducho zaviesť nový trend. Vedeli ste, že práve Sofia rozbehla ako jedna z prvých boom chlpatých sandálov a letných šľapiek? Tie sú teraz už na predaj v mnohých, bežným pozemšťanom dostupných obchodoch s oblečením. Cudzí jej nie je ani „grunge style“, ktorý určite poznajú hlavne rockoví fanúšikovia. Ten má však svoje miesto aj v móde a v znení hesla: ,,Je mi to jedno,” využíva jeho kúsky rada aj Sofia.

moda podla Sofie Richie

moda podla Sofie Richie

Zdroj: popsugar.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.