Boris Kollár je asi najznámejším milovníkom krásnych žien na Slovensku. Desaťnásobný otecko za svoj život vystriedal už nemalé množstvo partneriek, pričom vždy išlo o mimoriadne atraktívne dámy. Jedna z jeho bývalých lások ale na túžbu po dokonalom vzhľade nedávno hrozivo doplatila.

28-ročná Barbara Bátorová, ktorá bola v minulosti spájaná práve s úspešným podnikateľom, sa na sociálnej sieti zdôverila s veľmi smutným zážitkom. Kráska sa totiž rozhodla navštíviť estetickú kliniku, kde podstúpila laserové ošetrenie pleti.

barbara batorova

Napriek tomu, že mladá kočka má už s úpravami vizáže predošlé skúsenosti a lekárov pokladala za skutočných odborníkov, tento zásah do tela skončil katastrofálne. Kollárovu exmilenku tak po príchode domov čakali nepríjemnosti spojené so silnými bolesťami tváre.

„Klinika zdravia a krásy a znetvoria vás, dopália vám tvár. Nehovorím o psychickej ujme a záujem vás dať dokopy nula, plus vás vyhodia vulgárne z kliniky,” posťažovala sa na sociálnej sieti nahnevaná Barbara, ktorá svoje slová doplnila o hrozivé fotografie zobrazujúce jej pokožku po zákroku. Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre citlivejšie povahy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

batorova

Barbaru po laserovom ošetrení si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: Instagram/Barbaritaaa333 | Foto: Instagram/Barbaritaaa333, YouTube, Pixabay.com