Vianoce, Vianoce, všade samé Vianoce. Ale nám sa to páči, pretože sú už skutočne za dverami a už teraz vieme, že keď skončia, bude nám ľúto za vianočnou atmosférou, reklamami, pesničkami. Ale nepredbiehajme! Ešte si vychutnávajme všetko, čo s najkrajším sviatkom roku súvisí vrátane vianočných skladieb, ku ktorým sa tento rok pridala aj tá s názvom Najkrajšie Vianoce od bratov Kollárovcov. 

Jedny ich milujú, iní nemusia, no Najkrajšie Vianoce chytia rozhodne každého, kto si pri vianočných pesničkách rád vychutnáva jedinečnú atmosféru decembra. O tento hit sa postarali Kollárovci, ktorí k nemu priniesli aj krásny zasnežený videoklip. Miestom natáčania sa stal Tatranský dóm na Hrebienku či Bazilika Povýšenia Svätého Kríža v Kežmarku, kde im pri speve sekundoval aj spevokol.

Foto: Facebook

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.