Ešte donedávna neznáma brunetka z Levíc sa v priebehu pár dní zviditeľnila do tak obrovskej miery, že to možno prekvapilo aj ju samotnú. Mirka je momentálne širokej verejnosti dobre známa ako desiata mamička Borisa Kollára, ktorému porodila v poradí už jedenáste dieťa. Zvodná čiernovláska pritom nie je žiadnou hanblivkou – hejterov odrovnala odvážnymi zábermi v plavkách, kde rozhodne má čo ukazovať!

Mirka síce narodenie potomka tajila takmer dva mesiace, no po prasknutí exkluzívnej novinky rozdávala informácie na všetky strany. Rýchlo nadobudnutých fanúšikov sa dokonca pokúsila ohúriť šteklivými pózami v plavkách, odhaľujúc obdarené proporcie, s akými by pokojne mohla vyliezť na predvádzacie mólo.

Miriam Kollár

Teraz je už absolútne jasné, čím trojnásobná mamina popredného poslanca očarila. Na to, že má za sebou tri pôrody, sa totiž pýši krásne štíhlymi krivkami a dekoltom, aký by dokázalo len veľmi málo mužov na ulici prehliadnuť. Veď sa presvedčte na vlastné oči, že je kráskiným silným ženským zbraniam asi naozaj ťažké odolať!

Fotky mamičky Miriam v plavkách nájdete —TU—

Foto: Facebook/Instagram/Mirka M., YouTube