O bývalej superstaristke Barbore Balúchovej po skončení účasti v speváckej šou toho veľa počuť nebolo. Plavovláska sa však po rokoch poriadne zviditeľnila nečakaným románikom s podnikateľom Borisom Kollárom, ktorému porodila jubilejného desiateho potomka. Dnes ale známa kráska čelí komplikáciám, o ktorých doteraz takmer nik netušil.

Balúchová pred dvomi rokmi porodila prvorodeného synčeka Alexandra Jána, ktorého otcom je slávny politik Boris Kollár. Hoci vzorný otecko na všetky svoje deti pravidelne prispieva nemalou čiastkou, jeho bývalá milenka sa topí v dlhoch.

barbora boris kollár

Podľa informácií Nového času mala speváčka doplatiť na podnikateľské plány týkajúce sa oblasti krásy. Nielen ľudia z jej okolia, ale i právnik zaoberajúci sa týmto prípadom mal potvrdiť, že Balúchová si od známych napožičiavala rôzne sumy peňazí, ktoré však na materskej splácať nevládze.

Celá kauza už údajne zašla tak ďaleko, že Barbore hrozia exekúcie či súdne spory. Dohromady sa pritom malo jednať približne o osem tisíc eur, ktoré blondínka ešte doteraz vrátiť nedokázala – dlžná čiastka ale neustále rastie v dôsledku omeškania. Nový čas dokonca oslovil aj Kollára s otázkou, či slobodnej mamičke s finančnými problémami pomôže – ten sa však k téme doposiaľ nevyjadril.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Barborabaluchovaofficial