Známy multi otecko Boris Kollár sa môže pochváliť potomstvom, o akom sa bežne ľuďom v dnešnej dobe ani nesníva. Úspešný podnikateľ má dohromady desať detí s deviatimi ženami, pričom najstaršia z dcér len nedávno dovŕšila plnoletosť. Alexandra Horňáková však nie je žiadnym neviniatkom, čo dokazuje aj záber z evidentne búrlivej oslavy.

Saška sa stala zrejme najznámejšou Borisovou ratolesťou, keďže ju hrdý ocino už niekoľkokrát vzal aj na prestížne spoločenské udalosti, kde sa plavovláska vždy predviedla ako neprehliadnuteľná dáma.

Hornakova

V súkromí však nejde o žiadnu krehkú teenagerku – krásna blondínka už neraz dokázala, že pred objektívmi fotoaparátov je schopná bez okolkov vytasiť aj silné ženské zbrane. Populárny poslanec si je ale sebavedomého vystupovania vlastnej dcéry zrejme dobre vedomý, keďže si pri príležitosti Alexandrinho dôležitého sviatku neváhal na jej adresu aj trochu zavtipkovať.

Hornakova

,,Volám sa Alexandra a dnes mám 18 rokov, čo znamená, že legálne môžem robiť všetko to, čo som robila už od 15-tich (postreh otca),” pobavil sa otec čerstvej dospeláčky. Avšak ktovie, ako Boris zareagoval na fotku z bratislavského klubu, kde to kočka s partiou báb zrejme parádne roztočila. Mladá slečna totiž bola o čosi odvážnejšia a vytiahla záber z oslavy, kde si v tanečnom podniku užíva spoločnosť kamarátok, pričom jednu z nich dokonca vrúcne bozkáva na pery.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

alexandra hornakova

Zdroj/Foto: Instagram/ahornakova, kollarboris