Pokiaľ ste rodičom a vychovávate menšie deti, zrejme viete, že okrem dobrých známok sem tam prinesú domov aj nejakú nemilú poznámku. Syn prominentného Borisa Kollára nie je výnimkou. To, ako ale na učiteľkin oznam zareagoval známy otecko, vás zrejme prekvapí.

,,Počas prestávky sa bil so spolužiakom a následne si nestihol pripraviť veci na ďalšiu hodinu,” takto znie poznámka, ktorú v škole od pani učiteľky obdržal nezbedný syn multiotecka Borisa Kollára.

Kým niektorí rodičia by už so svojimi deťmi robili poriadky formou rôznych zákazov či príkazom, Boris sa k situácii postavil s nadhľadom a humorom jemu vlastným. ,,Bude po mne (povedal… zabŕdal do mňa a som to nevydržal),” slovenský politik napísal k fotke synovej poznámky. Následne však Kollár dostal od istého fanúšika otázku, či sa tiež bil. Čuduj sa svet, Boris pohotovo a úprimne zareagoval.

,,Asi všetko aj bil, nemal úlohu, vyrušoval, hádzal zápalky naslinené na strop na véckach… čo len chceš,” nešetril svoju osobu v odpovedi Boris, čím naznačil, že jeho loptoš bude naozaj po tatkovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Boris Kollár