Viacerými ľuďmi mohla informácia o výnimke pre návštevy Borisa Kollára v nemocnici poriadne zatriasť. Dôvodom je hlavne fakt, že počas pandémie koronavírusu sa pacientom stretnutia s blízkymi bežne neumožňujú, no on sa na celú vec zjavne pozerá celkom inak!

Zdravotnícky personál nemocnice, kde sa predseda parlamentu zotavuje po vážnej autonehode, sa mal sťažovať na neprimerané správanie návštevníkov v jeho izbe. Údajne sa jedná prevažne o dámske osadenstvo, nachádzajúce sa pri známom politikovi aj po zotmení.

boris kollar

Borisa Kollára informácie, kolujúce médiami, poriadne rozčertili. Pre denník Plus Jeden Deň objasnil, že príbuzných prijíma výlučne za účelom osobnej starostlivosti, keďže sám nie je schopný ani vykonávať základné úkony. ,,Proste som sa dohodol s 3 – 4 najbližšími, ktorí sa o mňa 24 hodín starajú a majú podelené služby. Pri mne je vkuse niekto. To nie sú návštevy, oni ma opatrujú 24 hodín, ja tu neotravujem sestričky ani personál.” 

Kollár nechce zdravotníkov obťažovať

Najslávnejší slovenský multiotecko je presvedčený o tom, že svojím rozhodnutím o vlastných opatrovníkoch sestričky skôr odbremeňuje. Zároveň priznal, že by mu pri asistencii s činnosťami intímnejšieho charakteru vadilo, keby mal o to žiadať úplne cudzie osoby.

,,Ja som nechcel, aby mi nejaký cudzí človek vytieral zadok. Robia to tí moji najbližší. Ja sa neviem postaviť z postele sám. Vstávajú ma moji najbližší. Utierajú ma moji najbližší. Umývajú ma moji najbližší. Nikoho neotravujem. Všetko mi to robia títo ľudia. A striedajú sa pri mne už mesiac 24 hodín vkuse, takže nebavme sa, prosím, o nočných návštevách,” vytočil sa líder hnutia Sme rodina, ktorý pociťoval potrebu uviesť veci na pravú mieru.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Boris Kollár

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Boris Kollár