Pred pár dňami sa konal prominentný súboj, v ktorom sa stretli dve veľké ikony slovenského a českého hip-hopu. Z víťazstva sa napokon tešil český predstaviteľ Otakar Marpo Petřina, no slovenský hudobník Patrik Rytmus Vrbovský si za svoj výkon získal obdiv mnohých ľudí. Vďaka ostro sledovanému zápasu si tak obaja chalani mali na konto pripísať mastné sumy.

Rekordná šou to nečakane dotiahla až do posledného šiesteho kola, pričom pražská O2 Arena plná jasajúcich fanúšikov bola natrieskaná do posledného miesta. Tí menej šťastní, ktorým sa miesto v hale už neušlo, však mohli zápas v ringu sledovať prostredníctvom živých prenosov. Po skončení udalosti bolo teda logické, že sa verejnosť začala zaujímať o výšku zárobkov obidvoch hlavných aktérov.

Rytmus Marpo

Podľa informácií, ktoré priniesli portály Extra.cz alebo Mmafanatik.eu, by sa malo jednať o skutočne astronomické finančné ohodnotenie. Hoci tieto čísla ešte nie sú oficiálne potvrdené, viaceré média sa zhodujú v tom, že by sa mali počítať na milióny českých korún.

Marpo po víťazstve údajne “zhrabol” približne 3 milióny korún (cca 116 tisíc eur). Smutný ale nemusí byť ani Rytmus, pretože jeho bankové konto sa vraj navýšilo ešte viac! Napriek prehre tak mal získať približne 5 miliónov korún, čo je v prepočte okolo 200 tisíc eur. Zdá sa teda, že zvládnuť pár tvrdých rán sa niekedy skutočne oplatí!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rytmus Marpo

Zdroj: Mmafanatik.eu | Foto: Instagram/#rytmusvsmarpo, Mcmarpo, Rytmusking, pixabay.com