Ivana Gáborík patrí k najatraktívnejším ženám slovenského šoubiznisu, ktorej postavičku by brala nejedna z nás. Za dokonalé krivky môže blondínka určite vďačiť dlhoročnému tancu, pričom pohyb nechýbal v jej harmonograme ani počas nedávneho tehotenstva. A hoci by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že kráska v dobe, keď nosila pod srdcom dieťatko, veľa nepribrala, ručička na váhe hovorila niečo iné.

Uplynulú stredu sa rodinka jedného z najúspešnejších slovenských hokejistov rozrástla o nového člena. Marián a Ivana Gáborikovci sa tak už pár dní tešia z milovanej dcérky s nezvyčajným menom Bella.

Rovnako ako na všetky ženy aj na Ivanku sa počas tehotenstva nalepilo nejaké to kilečko. A práve táto téma zaujíma mnoho jej zvedavých fanúšikov, pýtajúcich sa na to, koľko pribrala. ,,Vždy som sa pousmiala nad komentármi – veď máš len bruško a po pôrode budeš hneď fit, že máš dobrý metabolizmus,” tanečnica začala svoj príspevok ohľadom tehotenských kíl.

Novopečená mamička priznala, že sa v jedle nejako extra neobmedzovala, avšak na tanieri sa vždy snažila mať vyváženú stravu. Nevyhýbala sa, samozrejme, ani sladkému, keď na ňu prišla chuť. Nakoľko dôležitou súčasťou blondínkinho života je pohyb, neignorovala ho ani počas doby, keď v jej tele rástla dcérka. ,,Som sa snažila mať denne: plávanie, chôdzka, jóga, ľahké cvičenie s vlastnou váhou. Ja som sa cítila v tehotenstve super, aj keď ručička na váhe išla stále hore,” ďalej uviedla, pričom na záver pridala to, na čo všetci čakali. ,,A konečne odpoveď pre tých, čo to zaujímalo, +18kil,” informáciou o počte kíl prekvapila Ivana.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/iversanns