Prednedávnom sme vás informovali o tom, že obľúbený herec Janko Koleník si kruto zavaril. Seriálový Adam z Oteckov bol obvinený zo závažného podvodu, kedy si mal na daniach ilegálnym spôsobom ukoristiť až 15 tisíc eur. A čo na to samotný umelec?

Spravodlivosť by mala mať rovnaký meter na všetkých, a preto sa ani slávne celebrity sem tam nevyhnú zarážajúcim kauzám či menším škandálom. Obzvlášť nepríjemnej situácii v uplynulých týždňoch čelí Ján Koleník, ktorý dlhodobo hviezdi na televíznych obrazovkách viacerých staníc.

Oteckovia

Známy fešák bol už pred rokmi upodozrievaný z prečinu podvodu – kriminálka našla v tom čase v jeho účtovníctve veľké nezrovnalosti. Herec to vyriešil po svojom a vyhodil účtovníka, ktorému pripisoval celú vinu za vzniknutú škodu. Ani tento krok ale nestačil na to, aby sa Koleník vyhol horšiemu verdiktu.

Právoplatné rozhodnutie súdu

Pred pár dňami vyšlo najavo, že súd vo veci rozhodol nekompromisným spôsobom. Tmavovlasému sympaťákovi uložil peňažnú pokutu v horibilnej výške 10 tisíc eur pod hrozbou štvormesačného pobytu za mrežami v prípade neuhradenia. Keďže incident vyplával na povrch len teraz, Janko podal vyhlásenie, ktoré by neprajníkov malo umlčať.

„Áno, už v auguste som zaplatil, je to vyrovnané. Je dôležité prijať zodpovednosť. Podstatné je, že štátu nevznikla žiadna škoda,“ pre portál Pluska prezradil Koleník, ktorý sa k celej záležitosti postavil ako pravý muž, odhodlaný prijať za chyby z minulosti patričné potrestanie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Janko Koleník

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/jan_kolenik