29-ročná Ruska Nataliya Kuznetsova už na prvý pohľad pôsobí inak než drvivá väčšina ostatných žien. Keby ste ju stretli na ulici, pravdepodobne by ste sa zľakli, a to vôbec nie preto, že by bola škaredou. Príťažlivú tvár však v jej prípade dopĺňa telo, o akom sa vám možno ani nesnívalo.

Tmavovláska patrí medzi absolútnu špičku vo fitnesse, keďže je držiteľkou niekoľkých rekordov v silovom trojboji. Najviac vyniká v disciplínach tlaku na lavičke a mŕtvom ťahu, kde by hravo dokázala poraziť aj veľkú časť pánskeho osadenstva.

Natalia Kuznecova

Nataliya začala trénovať v pubertálnom veku, kedy sa ešte radila medzi štíhle dievčatá. Vďaka usilovnej drine v posilňovni a neskoršiemu užívaniu anabolických steroidov sa prebojovala medzi najsvalnatejšie ženy planéty a zároveň vo svojej kategórii získala mnohé významné ocenenia. Dnes sa pýši extrémne vyrysovaným bruchom, nabúchanými bicepsami či neprehliadnuteľnými nohami obrovských rozmerov.

Svetovej rekordérke nerobí problém zdvihnúť v mŕtvom ťahu 240 kilogramov a na lavičke vytlačiť 170-kilovú činku – podobných výkonov je schopných len veľmi málo jedincov z tejto oblasti. Z mladej ruskej amazonky priam srší nadšenie pre silový šport a z nenávistných komentárov od neprajníkov si ťažkú hlavu nerobí. Práve naopak, brunetka vypracované krivky hrdo vystavuje na obdiv a v aktívnej činnosti neprestáva posúvať hranice.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Telo Natalie v bikinách si môžete pozrieť —TU—

Zdroj: wikipedia.org | Foto: Instagram/nataliya.amazonka