Topmodelka Michaela Kocianová opantala svojím pôvabom aj bývalého futbalistu Filipa Šeba, s ktorým si dali zbohom v roku 2014. A hoci sa už za tak dlhú dobu obaja posnuli vo vzťahoch ďalej, atraktívnu blondínu z čias veľkej lásky zdobí tetovanie. To sa teraz rozhodla odstrániť!

Celosvetovo známa modelka pochádzajúca s Trenčína pre český portál Blesk.cz prezradila, že sa v jej živote objavil nový muž. Identitu partnera zatiaľ síce tají, no v rozhovore spomenula expriateľa Filipa Šeba, ktorý má aktuálne oči len pre obľúbenú speváčku Emmu Drobnú.

O športovcovi sa Miška zmienila kvôli nenápadnému tetovaniu, ktoré zdobí jej predlaktie. Päťcípu hviezdu až doteraz maskovala rôznymi šperkami, no nakoľko sa stala ambasádorkou známej estetickej kliniky, je odhodlaná sa poradiť s odborníkmi a malej spomienke na vzťah s Filipom dať nadobro zbohom. 

,,To je tak, keď chodíš s potetovaným futbalistom. Našťastie, je to malé, ale nakoľko je jediné na mojom tele, tak sa ho chcem zbaviť,” uviedla na margo “kérky” Michaela, ktorá so Šebom v minulosti randila približne rok a pol.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: blesk.cz, Instagram/sebofilip/michaelakocianova/emmadrobna