Speváčka Katarína Knechtová vyvolala prednedávom poriadny rozruch, keď zverejnila fotografiu s fingovaným tehotenským bruchom, čo malo predstavovať reklamné promo na nový album. 39-ročná rodáčka z Prešova je však v súkromnom živote stále sama, od rozchodu s bývalým superstaristom Petrom Borkovcom si totiž dáva na mužov obrovský pozor. Rok po rozchode tak Katka priznáva, že spravila veľkú chybu a na ex-frajerovi nenechala nitku suchú.

Keď sa v predošlej sérii šou Superstar zjavila v porotcovskom kresle východniarka Katarína Knechtová, mnohých to veľmi potešilo. Čo však vôbec nikto nečakal, bol jej doposiaľ nepochopený románik s vtedy len 19-ročným mladým finalistom, ktorý mal ale drsný záver.

Katarína Knechtová Borkovec

Český spevák Petr Borkovec tmavovlásku oklamal, okradol a spolu so svojou mamou i verejne ponížil. Obidva národy tak Knechtovú považovali za obyčajnú naivku, ktorá podľahla čaru nevinne pôsobiaceho podvodníka. Speváčka s odstupom času priznáva, že táto životná lekcia prekvapila i ju samotnú, no v negatívnom zmysle.

,,Sklamala som samu seba, že som si nevšimla jeho patologické správanie a alkoholizmus. Bol to chorý človek, ale páčila sa mi jeho muzikálnosť. Motivovala som ho, aby písal vlastné skladby, ale on žil dvojaký život. To som sa dozvedela až neskôr. Určite som si s ním nešla zakladať vzťah ani budovať rodinu. Nie som padnutá na hlavu, ako si to niektorí mysleli,“ obhajuje sa v rozhovore pre Plus 7 dní Katarína, ktorej sa oči otvorili, až keď bolo neskoro.

katarina knechtova

Napriek tomu, že temperamentná hudobníčka čoskoro oslávi 40-tku, po jej boku sa žiadny vyvolený stále nenachádza. S myšlienkami o vzťahu idú ruka v ruke tiež úvahy o založení rodiny, Knechtová však akékoľvek dohady o plánovaní umelého oplodnenia odmieta. ,,Veľa žien v mojej situácii využíva umelé oplodnenie, no ja túto možnosť odmietam. Vnímam to tak, že rodina pozostávajúca z muža a zo ženy, prípadne aj inak, tu pre niečo je,“ tvrdí speváčka, ktorá si zatiaľ užíva aspoň malého synovca.

Získať si Katkine srdce vraj vôbec jednoduché nie je. Potenciálneho záujemcu môže totiž odstrašiť jej popularita a okrem toho ona sa na balenie tiež veľmi necíti. ,,Nie som typ, ktorý by niekoho uháňal. Keď o mňa má nejaký muž záujem, nech mi to dá najavo. Môžem hodiť rukavičku, ale priamo na stôl ju nepoložím. To čakám od muža,“ prezradila brunetka, ktorá neustále otázky ohľadne vzťahov či materstva riešiť prestala a prípadnej osudovej známosti ponecháva voľný priebeh.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

knechtová

Zdroj: Plus7dni.pluska.sk | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial, extracelebrity