Vzťah Kataríny Knechtovej a Petra Borkovca prekvapil nejedného diváka Superstar. Práve vďaka tejto šou sa totiž obidvaja partneri spoznali, pričom čerstvý románik niekoľko mesiacov tajili. Po prepuknutí tejto novinky sa ale okolo zamilovanej dvojice spustil doslova ošiaľ. Momentálne totiž skoro nikto nevie, ako to medzi nimi vlastne naozaj je.

Nad vzťahom obľúbenej speváčky a bývalého účastníka speváckej súťaže doteraz visí množstvo otáznikov. Takmer každý mesiac sa totiž verejnosť dozvedá nové informácie o tom, že sú spolu, pričom krátko nato kontroverzný párik znovu hlási rozchod. Podľa aktuálnych správ by mali byť partneri momentálne od seba, no ich správanie stále nasvedčuje tomu, že sa z divokého odlúčenia možno ešte celkom nespamätali.

borkovec

Kým Borkovec provokuje prekvapivými príspevkami, kde si vymieňa bozky so zadanou slečnou, Knechtová zanecháva na svojom profile na sociálnej sieti záhadné odkazy. Najnovšie zverejnila fotografiu, na ktorej pôsobí trochu smutne. Túto snímku doplnila komentárom vyjadrujúcim akési sklamanie z nesplnených túžob.

“Viem, že to, čo chcem, je občas nad moje sily. Ale ten, kto mi dal túžbu, dá mi aj silu spraviť nemožné…” vyznala sa bývalá porotkyňa populárnej šou. Za tento príspevok si Katka vyslúžila množstvo povzbudivých komentárov od verných fanúšikov, ktorí jej okrem iného odkazujú aj to, aby už viac nebola smutná. Ktovie, kam presne speváčka týmito slovami mierila, no zrejme ešte aj po rozchode s Petrom stále pociťuje určitú túžbu verejne vyznávať svoje pocity.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

knechtova

Zdroj: Instagram/Katarinaknechtovaofficial | Foto: Instagram/Katarinaknechtovaofficial , petrborkovec_official