39-ročná východniarka Katarína Knechtová sa po niekoľko mesačnej pauze kvôli karanténnym opatreniam znovu vrhla do koncertovania. Známa prešovská speváčka si dokonca začiatok nového produktívneho obdobia okorenila výraznou zmenou imidžu, za akú si od fanúšikov vyslúžila množstvo pochvál.

Populárna hudobníčka sa začiatkom roka postarala o poriadny šok, keď sa na Instagrame zjavila s vyčnievajúcim bruškom. Kauza “falošného tehotenstva” vtedy prerástla do obrovských rozmerov, no ošiaľ okolo chvíľkovej senzácie rýchlo utíchol.

Katarína Knechtová

Dnes sa Katka opäť hlási so zmenou, v tomto prípade o niečo pozitívnejšou. Sympatická hudobníčka si po rokoch povedala, že nastal čas vrátiť sa k niekdajšiemu účesu, kedy jej havraniu hrivu ešte za čias pôsobenia v kapele Peha zdobila zostrihaná ofina. Brunetka sa však za tie roky výzorovo poriadne zmenila, dnes pôsobí omnoho vyzretejšie a šarmantnejšie.

Fanúšikovia nový štýl ocenili množstvo lichôtok, no našli sa i takí, ktorí Knechtovú na prvý pohľad sotva spoznávali. ,,Fúha Katka, to si ty? Si kočka!” pochválil čerstvý zostrih jeden z komentujúcich. ,,Katka, zase ofinka? Vyzeráš mladšie,” znela ďalšia reakcia, pričom speváčke sa neskôr hrnul jeden kompliment za druhým. A ako Katkin vynovený imidž hodnotíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

katarína knechtová

Zdroj|Foto: Instagram/Katarinaknechtovaofficial