Moderátorka Adriana Kmotríková sa pre mnohé ženy stáva obrovskou inšpiráciou. Napriek viacerým krutým ranám osudu, súvisiacim so stratou milovanej dcérky a opakovanými nádormi, nestráca svoj povestný úsmev na tvári. Rodáčka z Košíc oslávila na prelome leta okrúhlu 50-tku, no na párty zavítala ako mladistvá femme fatale. 

Známej blondínke život nadelil bolesti viac než dosť, no ona sa stále nevzdáva a po zdĺhavom boji s rakovinou sa po niekoľko mesačnej prestávke znovu posadila pred kamery. Tentokrát je súčasťou relácie na stanici TA3, kde vyličuje podrobnosti zo života pacientov s cystickou fibrózou, ktorej v minulosti podľahla i jej vtedy len 5-ročná dcérka Natálka.

adriana kmotrikova

Kmotríkovej odchod z TV JOJ bol pre mnohých ľudí obrovským prekvapením, na niekdajších kolegov však doteraz nezanevrela. Bývalý spolupracovník Ján Mečiar nesmel chýbať ani na záhradnej oslave významného životného jubilea, kde Adriana všetkým priateľom svojim neprehliadnuteľným šarmom vyrazila dych.

Zábermi z chalupy sa pochválila celebritná lekárka Alena Pallová, ktorá si s oslávenkyňou i zapózovala. Televízna stálica zvolila svieže letné šaty hrajúce farbami, ktoré boli doladené poriadne odvážnym výstrihom. Kmotríkovej sa na hlave vynímali zosvetlené vlasy zopnuté do vrchu a jej tvár zdobilo výrazné líčenie a dobrosrdečný úsmev. Adriana vyzerala naozaj perfektne, a tak by jej zrejme skutočný vek tipoval len málokto!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Alenapallova | Foto: Instagram/Alenapallova, adrianakmotrikova, tvjoj