V nedeľu sa vo facebookovej skupine Pendleri v ohrození SK objavila klamlivá informácia o smrti Viktora Vinczeho, kde bolo uvedené, že jeho obličky zlyhali následkom očkovania vakcínou Pfizer. Okrem samotného moderátora na tento príspevok zareagovala i jeho manželka Adela a taktiež administrátor spomínanej stránky. 

Televízny redaktor absurdný hoax komentoval s humorom. ,,Ovečky, pozdravujem vás zo záhrobia. Dnes večer za mňa Televízne noviny vysiela hologram,“ napísal Viktor na Instagram. Na tejto populárnej sieti si z údajnej smrti svojej polovičky uťahovala aj obľúbená moderátorka, ktorá sa vo virtuálnom svete vydávala za administrátora spomínanej skupiny. Okrem toho dvojica spoločne natočila ironické video, kde si živý Viktor číta vlastnú pitevnú správu.

Avšak o niečo horšie na daný kontroverzný príspevok plný lží reagoval oficiálny administrátor stránky, ktorý spätne podvodné informácie zmazal. ,,Takže vážení, dnes v našej skupine bol uverejnený príspevok o tom, že Vincko umrel. Nikto z administrátorov neschválil tento príspevok!!!!!! V momente, keď som to uvidel, okamžite som to zmazal a dotyčného pána v skupine zablokoval. Je zaujímavé, že Vinco má na svojom profile screen z daného príspevku ktorý tam bol len 4 minúty,“ rozhorčil sa na Facebooku istý Jozef.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Ak má pán Vinco nejaké zvláštne kontakty a vie si zariadiť takéto trápne divadlo a predstierať smrť, nech sa páči… radšej by mal pracovať na splodení potomka. Možno nebude mať čas na takéto primitívne myšlienky,“ odkazuje tím stojaci za zrodom skupiny, ktorá sa od tohto „divadla“ dištancuje.

Foto/Zdroj: Instagram/viktorvincze, streamable.com, Facebook – Pendleri v ohrození SK