Hviezda trilógie Twilight Sága – Kirsten Stewart (26) už svoju homosexualitu netají. So svojou priateľkou sa na verejnosti ukazuje stále častejšie. Alicia Cargile, ktorá bola v minulosti herečkinou asistentkou, predstavuje vrámci páru zrejme tú mužskú polovicu.

Svedčia o tom jej mužské rysy tváre a gestá, podľa ktorých je jednoznačné, že na svoju lásku nedá dopustiť. Objímanie na verejnosti, romantické túlenie a výmeny zamilovaných úsmevov, to všetko zachytili šikovní paparazzovia a ponúkli zvedavým fanúšikom na instagrame.

Kristen Stewart, ktorá ešte pred niekoľkými rokmi tvorila pár s filmovým partnerom Robertom Pattinsonom (30) si v minulosti svojich frajerov úskostlivo chránila. Teraz už však s ochranou vlastného súkromia  problém nemá. Pred zrakmi cudzích ľudí si s priateľkou prejavuje nežnosti a pokiaľ sa jej prítomnosť fotografov nepáči, jednoducho im vyplazí jazyk a ukáže vztýčený prostredník

View this post on Instagram

#kristenstewart #aliciacargile

A post shared by Kristen Stewart (@twilightsaga_kristen) on

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Instagram, hdwallpapers.in

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DAU
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, rafting a svoje dve deti. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.