Hviezda trilógie Twilight Sága – Kirsten Stewart (26) už svoju homosexualitu netají. So svojou priateľkou sa na verejnosti ukazuje stále častejšie. Alicia Cargile, ktorá bola v minulosti herečkinou asistentkou, predstavuje vrámci páru zrejme tú mužskú polovicu.

Svedčia o tom jej mužské rysy tváre a gestá, podľa ktorých je jednoznačné, že na svoju lásku nedá dopustiť. Objímanie na verejnosti, romantické túlenie a výmeny zamilovaných úsmevov, to všetko zachytili šikovní paparazzovia a ponúkli zvedavým fanúšikom na instagrame.

Kristen Stewart, ktorá ešte pred niekoľkými rokmi tvorila pár s filmovým partnerom Robertom Pattinsonom (30) si v minulosti svojich frajerov úskostlivo chránila. Teraz už však s ochranou vlastného súkromia  problém nemá. Pred zrakmi cudzích ľudí si s priateľkou prejavuje nežnosti a pokiaľ sa jej prítomnosť fotografov nepáči, jednoducho im vyplazí jazyk a ukáže vztýčený prostredník

#kristenstewart #aliciacargile

A post shared by @twilightsaga_kristen on

 

Fucking cuties.
#Kristen #KStew #KristenStewart #KristenJaymesStewart #Alicia #AliciaCargile #Alisten

A post shared by BE RAD ✌ (@myass_is_gay) on

 

 

Some more of Kristen and Alicia💕 – #kristenstewart #krisbian #aliciacargile #streetstyle #kristenstewartstyle

A post shared by Kristen Stewart/Laura & Julia (@kstew.twilight) on

 

 

 

Zdroj: Instagram, hdwallpapers.in

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.