Americká hviezda reality show Kim Kardashian a jej manžel, nemenej známy raper Kanye West, sa uplynulý víkend stali opäť rodičmi. ,,Mama a syn sú v poriadku,” napísala Kim na sociálnej sieti. Pred pôrodom ešte stihla zverejniť fotografiu bruška.

Chlapček sa narodil v sobotu ráno, v trojtýždňovom predstihu, cisárskym rezom. Pár už vychováva dvojročnú dcérku North. Kým pri dievčatku poznala verejnosť meno ešte pred narodením, to synovo tajili šťastní rodičia až do poslednej chvíle. Kim Kardashian West a Kanye West už však svetu oznámili, že ich syn sa volá Saint West. Hviezdy pár sa o druhého potomka snažil dlhšie, Kim dokonca navštevovala vychytenú kliniku kvôli tehotenskej komplikácií, preeklampsií. Nakoniec svoje tehotenstvo oznámila v máji v rodinnej šou ,,Keeping up with Kardashians”, neskôr sa na sociálnej sieti pochválila aj pohlavím dieťatka.

5

Tehotenstvo nebolo pre Kim vôbec jednoduché a posledné dni sa stali doslova náročnými. Pribrala takmer 30 kíl, ktorých sa bude chcieť zbaviť čo najskôr a my sme zvedavé, ako sa jej bude dariť. Po prvom pôrode sa totiž na verejnosti ukázala až po dlhých týždňoch, kým sa dala ako tak do formy. :)

4

Foto: Facebook