Takýchto prípadov poznáme z histórie viacero. Napríklad šaty Marilyn Monroe, v ktorých spievala svoje slávne „Happy Birthday, Mr. President“, boli tak priliehavé, že ich krajčíri museli dokončovať priamo na jej tele. Pre Kim Kardashian podobná móda taktiež nie je novinkou, tentokrát teda už presne vedela, do čoho ide. Dokonca si na svoj účet zažartovala, že jej sestra jej možno bude musieť počas slávnostného Met Gala večera utierať nohy! Alebo to nebol vtip?

Než nadišiel deň D, veľká americká star sa musela v šatách nepredstaviteľného strihu najskôr naučiť fungovať. Kim Kardashian teda niekoľko týždňov navštevovala kurz dýchania v korzete. Ten zas vyžadoval dvoch ďalších ľudí, ktorí jej doň pomáhali sa navliecť. Niet divu, že kráska mala strach, ako v exkluzívnych silikónových šatách Mugler navštívi toaletu.

Kim Kardashian biele šaty.
Americká megastar sa rada štylizuje do šiat najkreatívnejších strihov.

Pre krásu sa musí trpieť

„Ak budem musieť ísť cikať, bude to problém. Úprimne, ak bude núdza, asi to pustím do nohavičiek a moja sestra mi bude musieť poutierať nohy,“ vyjadrila sa Kim a dodala, že v skutočnosti nežartuje a svoju sestru by o podobnú službu naozaj požiadala. Nešlo však len o použitie toalety, čo robilo zo šiat, ktorých výroba trvala 500 hodín, veľkú výzvu. Domnelé kvapôčky vody boli údajne mimoriadne bolestivou záležitosťou a pritesný korzet jej na chrbte a páse narobil modriny. „Nikdy v živote som necítila tak obrovské muky,“ posťažovala sa zúbožená Kim.

Kim v “nešťastných” silikónových šatách Mugler, ktoré jej spôsobili toľko bolesti, si môžete pozrieť — TU —

Kim kardashian

Zdroj: People.com | Foto: Facebook/kimkardashian, Instagram/kardashianwestobsessed