Stačila jedna reality show a z rodiny Kardashian sa stali jedni z najpopulárnejších celebrít, ktoré sleduje celý svet. Najznámejšou z klanu je ale určite Kim – jej krásu a štýl obdivujú milióny žien, tužiacich po tvári známej brunetky. Realita je však celkom odlišná – keď sa manželka Kanye Westa odlíči, vyzerá úplne inak!

Kim Kardashian sa snaží za každých okolností vyzerať od hlavy po päty tip top. Vždy má na sebe viac či menej provokatívne handry luxusnej značky, pričom nikdy nesmie chýbať ukážkový make-up a účes. Je tak doslova raritou, ak sa módna ikona predvedie bez nánosov šminiek.

Kim kardashian

Pred pár dňami ale 38-ročná hviezda urobila výnimku a zverejnila detailný záber svojej odlíčenej tváre, čím určite potešila všetky dámy, ktoré obdivujú jej krásu – Kim v skutočnosti nie je ani zďaleka taká dokonalá, akoby si mnohí o nej myslia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nakoľko 38-ročná hviezda bojuje s nepríjemnou psoriázou, ktorá na tele spôsobuje viditeľné začervenané fliačiky, stopami daného kožného ochorenia je poznačená aj ona vrátane tváre. O to väčší hold si za zverejnenie snímky manželka Kanye Westa zaslúži – najznámejšia Kardashianka svojou prirodzenou fotografiou dodala rozhodne mnohým ľuďom veľký kus sebadôvery!

Kim kardashian

Zdroj/Foto: Instagram/kimkardashian