Jedna z najznámejších a najsledovanejších žien planéty má na svojom konte poriadny trapas. Široká verejnosť, teda tá časť, ktorá sleduje dianie vo svetovom šoubiznise, najslávnejšiu zo sestier Kardashianových poriadne vysmiala. Kim však nemusíte ľutovať, môže si za to sama!

Kim začiatkom tohto mesiaca zahviezdila vo videoklipe ku skladbe ,,M.I.L.F. Money” od speváčky Fergie. Americká hviezda sa vo videu, ale aj na cover fotkách k singlu prezentovala veľmi štíhlym pásom, no ako sa neskôr ukázalo, útly driek nespôsobila drina vo fitku, ale photoshop.

Got Milf? @Fergie #MilfMoney

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Práve za takéto fotky a jej vystúpenie v klipe ,,M.I.L.F. Money” sa na Kim zvalila obrovská vlna kritiky, pretože jej fanúšikovia ju uznávajú aj kvôli tomu, že vždy bojovala proti vychudnutému ženskému ideálu krásy. Mnohí už pochopili, že Kim Kardashian svojími vyjadreniami síce podporuje ženy s plnšími krivkami, ale sama si tie svoje radšej nechá upraviť u fotografov.

All the BTS pics from the Milf $ video are on my app today!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Obsessed with my @lumeecase Go to Lumee.com to get one!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim vo videoklipe Fergie – M.I.L.F. Money

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)