Tie pôsobia vážne pevne – a to napriek ich nadmernej veľkosti! Všetky ženy pritom vedia, že takto to nefunguje… Zákonom gravitácie totiž musia podliehať aj prsia poistené na milióny dolárov. Dôkazom je americká hviezdička Kim Kardashian, ktorá najnovšie prezradila, že aj ona potrebuje menšiu pomoc, aby jej prednosti vyzerali v róbach s obrovskými výstrihmi svetovo. A nie, nie je za tým žiadna špeciálna podprsenka!

„Tejpovanie“ sa pred pár mesiacmi stalo veľkým trendom v oblasti športu a fyzioterapie. Z ničoho nič začali nosiť „pásky“ cez ramená či chrbát aj hviezdy na športových podujatiach a súťažiach, aby tak zamedzili bolesti a ochránili problémové miesta na svojom tele. Kto by ale povedal, že „otejpovať“ sa dajú i prsia? Výsledky sú ohromujúce!

Kim Kardashian tvarovanie tela
Kim Kardashian West sa netají tým, že na dosiahnutie dokonalej postavy používa rôzne „zlepšováky“ – medzi inými aj tvarovaciu bielizeň.

Samotná Kim si pásky neuveriteľne pochvaľuje. Nosí ich pri každej príležitosti – mala ich aj pri nedávnej MetGala, kde si obliekla priesvitné šaty, v ktorých nemohla vykonávať niektoré telu celkom prirodzené činnosti, okrem iného aj dýchanie. Či všetka tá bolesť stála za to, to už musí posúdiť najmä ona sama, no jedno jej treba uznať – jej prsia sa v nich ani nepohli! Zdá sa teda, že kráska za to môže poďakovať nielen dobrej genetike, ale i šikovným pomocníkom pod oblečením.

Video Kim Kardashian, na ktorom ukazuje, ako pásky použiť, si môžete pozrieť >>> TU<<<!

Kim kardashian

Zdroj: Instagram/skims | Foto: Instagram/kimkardashian, skims, Pixabay.com