Slávna americká hviezdička Kim Kardashian, ktorej doktori dávnejšie diagnostikovali chorobu placenta accreta, stále túži po veľkej rodine. Tretie dieťa chce za každú cenu a keďže sama nemôže vynosiť ďalšieho potomka, za obrovské peniaze sa jej o to postará náhradná matka!

Hollywoodsky manželia Kim Kardashian a Kanye West túžia po ďalšom dieťati, nakoľko americka hviezda chce, aby mali jej potomkovia čo najviac súrodencov. Keďže má Kim ,,už” 36 rokov a jej predošlé tehotenstvo bolo rizikové, tentokrát dala na odporúčania lekárov a dieťa nevynosí ona sama. Manželia si najali náhradnú matku, ktorá im dieťa vynosí za 45 000 dolárov, pričom sprostredkovateľská agentúra dostane 69-tisíc! V prípade, že náhradná matka potratí, dostane 3 500 dolárov. Kim a Kanye sa o dieťa postarajú aj v prípade, že sa narodí s vrodenými chybami. Náhradná matka dostala jasné príkazy, ako žiť počas tehotenstva, niektoré celkom logické, ako nepiť, nefajčiť, nebrať drogy, no aj trochu kontroverznejšie. ,,Nosička” nemôže byť počas tehotenstva napríklad se*uálne aktívna, farbiť si vlasy, navštevovať saunu či jesť surové ryby.

Foto: Instagram, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)