Exotickej kráske s arménskymi koreňmi, Kim Kardashian, závidí jej výzor, štýl, dokonca aj osobnosť nejedna žena. Dvojnásobná mamička s prsiami bohyne konečne ozrejmila celému svetu, vďaka čomu stále vyzerajú jej veľké prsia pevne a bezchybne.

Rodáčka z Los Angeles sa pýši svojím telom, na ktorom nie je údajne nič umelé. Verte či nie, keď mala ,,Kardashianka“ desať rokov, modlila sa za to, aby jej už prsia nenarástli. Tvrdí, že ich mala už vtedy najväčšie z celej triedy a ako prvá nosila podprsenku. Práve vďaka jej bohatým skúsenostiam s dekoltom vám vieme dnes ponúknuť pohľad na to, ako si Kim vypomáha k tomu, aby jej prsia vyzerali vždy dokonale, sexy a príťažlivo.

Každá žena vie, že mať veľké prsia nie je vždy výhodou, najmä kvôli chrbtici. Kim vám však prináša jednoduchý trik, vďaka ktorému nebudú v šatách pôsobiť ovisnuto, ale práve naopak. Vaše prsia odteraz budú priťahovať pozornosť všetkých naokolo a aj bez podprsenky budú pevné a guľaté, pripravené na dráždenie mužského pohlavia. Veď kam inam asi smerujú mužské pohľady? Určite nie do očí :)

Pani Westová sa vie veľmi dobre nosiť a jej tričká praskajú vo švíkoch aj bez podprsenky. Jednoducho, vždy vie, ako zaujať a strhnúť všetku pozornosť na seba.

View this post on Instagram

Yeezy Vibes @makeupbymario @tokyostylez

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

DIY návod ,,ako nosiť prsia podľa Kim“ zverejnila príťažlivá čiernovláska aj na Instagrame, kde sa popýšila fotografiou, odhaľujúcou jej tajomstvo. Po tomto návode sa už nebudete musieť obávať, že by si vaše prsia, pod šatami s hlbokým výstrihom, robili, čo chceli.

https://www.instagram.com/p/BB3bzCIuS8F/?taken-by=kimkardashian

Kim radí, aby ste sa vždy presvedčili, že nemáte mastnú pokožku. Ďalšou časťou Kardashiankinho vynálezu je vybrať si lepiacu pásku, najlepšie v telovej farbe, a nakoniec ju presne upevniť pod prsiami a na chrbáte, aby držala v takom uhle, aký si predstavujete. Ale ako prekonať tú šialenú bolesť?! Au!

View this post on Instagram

4 months 👶🏽🍼

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Tak a teraz to viete aj vy! Vyskúšate?

Foto: Instagram, windows10free