Obľúbený slovenský raper Kali síce nepatrí medzi cukríkových mužov s vyrysovanou postavičkou, avšak o to srdečnejšie vystupuje na verejnosti, za čo ho tisíce priaznivcov zbožňujú. Najnovšie si ale autor chytľavých hip-hopových hitov zaumienil, že s prebytočnými kilami predsa len zatočí a stihol sa už pochváliť prvými pokrokmi.

Oddaný manžel nechtovej dizajnérky Alice a hrdý ocino rozkošnej princeznej Nelky má za sebou mimoriadne úspešný rok. Nielenže sa mu vďaka porotcovaniu v speváckej šou The Voice Česko Slovensko podarilo ešte viac zviditeľniť, ale najmä sa potešil z narodenia prvorodenej dcérky a následne z rozprávkovej svadby so svojou vyvolenou polovičkou.

Kali Nelka
Kali s manželkou Alickou a dcérkou Nelkou

Rodina je pre potetovaného hudobníka alfou omegou a možno i to ho donútilo hlbšie sa zamyslieť nad zdravšou životosprávou. Kali totiž ohromil fanúšikov oznamom, že sa chystá zhodiť neuveriteľných 20 kíl, čo by mohlo prispieť k výraznej zmene jeho celkového imidžu. Sympatický raper sa zároveň popýšil doterajším progresom, keďže sa už na ňom náročné tréningy začínajú odzrkadľovať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali trening

,,Prvé 4 kg dole, a to nie som na žiadnej diéte. Jasné, že stravu mi Jozef Greguš upravil, ktorú dodržiavam tak na 95%, lebo zvyknúť si na časy, kedy čo si dať, mi robí problém trochu ešte, ale ide to. My sme zvolili skôr tú cestu, že viac pohybu, viac tréningu, viac kardia a menej kofoly. Ešte ma čaká mínus 20 kg, ideme ďalej,“ Kali prezradil, že s pomocou slovenského kulturistu sa odhodlal pre dôležité rozhodnutie na ceste za krajším telom. Hoci je zatiaľ reč len o prvom kroku, spevák sa skutočne javí byť viditeľne štíhlejší. Držíme palce!

Kali postava
Kali sa pustil do chudnutia a pôsobí štíhlejšie

Zdroj: Instagram/dezertkalimusic | Foto: kali_records_official, dezertkalimusic