Kým si modelka Kristi Dali vo farmárskej usadlosti užíva nežnôstky od východniara Radovana Dulina, jej priateľ sa na sociálnych sieťach stáva veľmi aktívnou postavou. Verejnosť sa tak dozvedá zarážajúce fakty, aké na záletnícku partnerku takmer denne vyťahuje nahnevaný muž žijúci vo Švajčiarsku. Najnovšie sa uchýlil k ráznemu kroku, kedy uverejnil poriadne pikantný záber z minulosti.

Krátko po tom, ako fotomodelka pôsobiaca v Amerike prijala záhadný list od údajného partnera zvonku, strhli sa na internete búrlivé diskusie iniciované pánom menom Paul. Ten zaryto tvrdí, že práve on je Kikin skutočný vyvolený, čo dokazuje mnohými spoločnými zábermi. Chlapík však všetkých presviedča, že on spomínaný list brunetke neposlal.

Kristi Dali list

Keďže sa Paul domnieva, že atraktívna Kristína pred ním tají iného muža, rozhodol sa bez jej vedomia pustiť do otvoreného útoku. O modelke takmer denne píše nepríjemné veci a najnovšie dokonca šokoval takmer nahým záberom krásky spred ôsmich rokov.

Už na prvý pohľad je jasné, že tvár i telo známej farmárky museli za uplynulé obdobie prejsť viacerými vylepšeniami, čím sa ona ani nikdy netajila. Na snímke z minulosti sa však nachádza žena, ktorá má s aktuálnou podobizňou sebavedomej západniarky len pramálo spoločného. ,,Kika v roku 2011, tak som ju spoznal,” prezradil zaľúbený priateľ. Pozrite sa, ako veľmi sa za posledné roky kočka zo Senca zmenila.

Archívnu obnaženú FOTO Kristi Dali nájdete —TU—

kristina dali farma

Zdroj: Facebook/Pau Heli | Foto: Instagram/Farma.markiza