Po odvysielaní najnovšej epizódy Extrémnych premien prišiel nečakaný šok zo strany divákov. Podľa viacerých sa prístup mladej Kristíny k chudnutiu rovnal arogantnému správaniu a financie či čas profesionálneho trénera mala televízia podľa nich investovať radšej do iného kandidáta. 

Na televíznych obrazovkách sa odvysielal ďalší diel šou meniacej životy ľudí. Tréner Maroš Molnár si tentokrát vybral len 19-ročnú Kristínu s váhou 119 kíl, pričom netušil, aký náročný rok ho s mladou dievčinou čaká.

Na pohľad nevinná brunetka sa totiž počas 365 dní postarala o poriadny rozruch v momente, keď sa réžia dozvedela od jej blízkych fakt, že cvičebný plán a zdravé stravovanie vymenila za alkohol a zábavu s priateľmi. Táto informácia nahnevala i samotných divákov, ktorí kritikou nešetrili najmä na sociálnych sieťach.

Kristína sa preto rozhodla zareagovať a verejne obhájila svoje správanie počas najdôležitejšieho roka jej života.To, aký názor ste si na mňa spravili vďaka hodinovému zostrihu, iba poukazuje o našom štáte, neskrývala svoje rozhorčenie.

Michala a Sašku ľúbim. Či sú to prázdne slová, o tom vy, žiaľ, rozhodnúť nemôžete,“ vyjadrila sa na adresu jedinej rodiny, ktorá sa jej počas premeny snažila pomôcť. Avšak strýko s tetou sa od nej namiesto vďaky dočkali len sklamania a napokon i ukončenia akéhokoľvek kontaktu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zrejme najkontroverznejšia účastníčka Extrémnych premien sa napokon rozrozprávala i na otázku týkajúcu sa jej pitia s priateľmi v hlavnom meste. „Ktorý z vás si v 19-tich nevypil a nedošiel na šalát domov? Určite sa tu niekto taký nájde, ale to je asi 1 zo 100. To potom klobúk dole. Áno, ľúbim sa zabaviť, ľúbim si zatancovať, ľúbim flirtovať a ľúbim si aj vypiť pri tom. To zo mna alkoholičku robí? V tom prípade mi zaplaťte liečenie, lebo sorry, na to nemám, keď sa starám sama o seba,“ dodala na záver svojho silného prejavu plného rozhorčenia s tým, že to bol pre ňu skutočne náročný rok.

Zdroj: Instagram | Foto: TV Markíza, Instagram