Má plné zuby toho, že ju ľudia považujú za prostitútku. A kvôli čomu? Za to, že fotí akty! Kristi Dali sa svojej kamarátke Ivete na farme posťažovala na predsudky, ktoré jej veľmi ubližujú. Nikto pritom podľa jej slov nehľadí na to, aká je vo svojom vnútri.

„Ja viem presne svoje slabiny. Ja mám veľmi dobré srdce a veľmi som citlivá, ale veľa ľudí to o mne nevie,“ ponosuje sa Kristi na to, že každý sa pozerá na jej nahé fotografie, no už nikto na jej vnútornú krásu.

Človek, ktorý ju však veľmi dobre pozná z každej stránky, má na to celkom odlišný názor. Kristínin expriateľ Pau Heli si je na čistom v tom, aká Kika naozaj je: „Ubližovanie je jej špecialita, ale hlavne, že desaťkrát denne tvrdí, aké má dobré srdce… To áno, keď sa ani Guľa nezastala, keď ho Rado mlátil…

Kika, Rado a farmári

To však ani nie je zďaleka všetko. Kristi veľmi vadí, že ju ľudia vnímajú ako s*xuálnu pracovníčku. „Vieš, ja fotím akty,“ zdôverila sa ďalej Ivete, ktorá je mimoriadne trpezlivá poslucháčka a sama povedala, že si s Kikou veľmi rozumie. „A mňa vníma veľmi veľa ľudí ako – tak to poviem – prostitútku. A mne je to akože jedno, ale kto ma spozná, tak vždy je veľmi milo prekvapený a keď si niekoho pustím, tak proste…“

Radova láska dodala, že jej mnohokrát ľudia ublížili, no nedokáže byť iná, ako sa narodila. Voči tým, ktorých má rada, je veľmi citlivá a nežná, ostatných ignoruje. Ako príklad uviedla farmárku Barboru Bednaričovú, s ktorou si vôbec nesadli a má pocit, že je to vzájomné.

A čo hovorí Pau na Kristine sťažnosti? Má jasnú a stručnú odpoveď: „Kristína musí každý deň bojovať s predsudkami ‚považujú ma za prostitútku‘. A vy si myslíte čo o tom? Ja si nemyslím nič, ja to viem!“ Koniec koncov, Pau, ktorý má už všetkého plné zuby, zverejnil pred pár týždňami nielen to, že Kristi za herecké výkony na Farme televízia zaplatila mastnú sumičku, no taktiež jej obnažené fotografie z čias, kedy sa podľa neho prezentovala ako pracovníčka v eskorte.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Pau Heli | Foto: Facebook/Pau Heli, Instagram/farma.markiza