Románik Radovana Dulina a Kristíny Dali sa začal písať počas pobytu na vidieckom statku v rámci reality šou Farma. Po vypnutí kamier všetko nasvedčovalo tomu, že sa dvojica do seba zamilovala natoľko, že jej vzťah vydrží aj v bežnom živote. Dva mesiace po skončení jedenástej série však prišla krutá rana v podobe náhleho rozchodu. Modelka ale ešte krátko nato pocítila potrebu sa ku všetkému naposledy vyjadriť.

Hoci sa obaja dušovali, že rýchlo vzplanutá náklonnosť v súťaži im za poriadnu životnú zmenu stojí, dnes je všetko inak. Radovan, ktorý kvôli Kike neváhal opustiť dlhoročnú partnerku, stratil napokon aj ďalšiu známosť.

kristi dali rado dulin

Párik avizoval rozchod ešte minulý mesiac, no až do tejto chvíle nebola za románikom udelená pomyselná definitívna bodka. Stalo sa tak len pred pár hodinami prostredníctvom mimoriadne otvoreného statusu od zaľúbenej kočky zo Senca.

,,Každý príbeh niekde začína a niekde končí. Už pár dní hľadám tie správne slová, žiaľ, píšu sa mi ťažko…” plavovláska hľadá odvahu na vyjadrenie silných emócií, aké lomcujú v duši asi každej ženy tesne po odlúčení od priateľa. Vzápätí potvrdzuje to, o čom si mnohí doposiaľ len šepkali – rozprávka s odvážnym východniarom sa skončila.

kika rado farma

Známa fotomodelka však nechce zatvoriť dvere bez dojemnej rozlúčky s láskou, ktorá jej pomohla ľahšie prekonať všetky nástrahy v úspešnej markizáckej hre. ,,Ďakujem Radko, že si bol súčasťou môjho života. Za farmu, za tvoju podporu. Žiaľ, naše povahy sú tak rozdielne, že sme sa rozhodli neubližovať si ďalej a ísť si každý svojou cestou. Verím, že čas všetko zahojí a obaja pochopíme, čo nás farma a náš vzťah mali naučiť. Všetko sa deje pre niečo, a aj to zlé a smutné v živote má svoj zmysel,” znie hlboká úvaha jednej z najvýraznejších postáv zo statku, akou nadobro uzavrela dôležitú životnú kapitolu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

kristi dali insta

Zdroj|Foto: Instagram/kristi_dali