Emócie na farme by sme mohli prirovnať k aprílovému počasiu. Smiech a radosť striedajú hnev, smútok či ľútosť. Po príchode najznámejšej slovenskej svokry na statok zrejme podobné pocity prežívali aj Kika s Radom, ktorí sa síce spočiatku z Gizkinej prítomnosti tešili, no úsmev im zamrzol hneď, ako sa s nimi pustila do súkromnej debaty.

Modelka Kristi Dali a záchranár Rado Dulin si účinkovaním v jedenástej sérii Farmy poriadne zavarili. Ani jeden z nich totiž s najväčšou pravdepodobnosťou netušil, že bude svojej polovičke počas farmárčenia neverný. Ich románik neušiel ani pozornosti známej speváčky a televíznej svokry Gizky Oňovej, ktorá neostala dlžná známemu heslu – idem, riešim!

Čo ste si navarili, to si aj zjedzte

Gizkina nedávna návšteva spravila v hlavách dvojice pekný zmätok. Najmä v tej Kikinej, ktorá sa po rozhovore so skúsenou vzťahovou poradkyňou cítila viac než ukrivdene. ,,Radkovej priateľke už bolo ublížené, chápeš. Bolo jej ublížené,” Oňová prehovorila smerom ku Kike.

Napriek tomu, že sa chcel Rado svojej parťáčky zastať a všetku vinu hodiť na seba, u tety Gizky mu to neprešlo. ,,Ja neviem, pri takom vzťahu vlastne… obidvaja v tom majú prsty, lebo vlastne tak ti poviem, keby sa ku mne aj chcel nejaký chlap približovať, a ja keď nechcem, nebudem sa približovať. Určite je to vzájomné, tie sympatie sú vzájomné,” televízna legenda krútila hlavou.

Na záver to však Gizka úplne zaklincovala. Po tom, čo sa fešák vyjadril, že ho bolí hlava aj brucho, dostalo sa mu reakcie, že negatívne pocity len tak ľahko neutíchnu. ,,Bude ťa aj bolieť ďalej, no… bude. S tým rátaj, to je jasné, áno. Čo ste si navarili, to si aj zjedzte,” povedala s vážnou tvárou pred svojím odchodom z domu farmára týždňa.

Slová ostrieľanej dámy v rokoch sa ale Kiky dotkli natoľko, že sa neubránila slzám. ,,Ja som fakt neni zlá. Presne tí, čo ma poznajú, vedia, že ja mám tak dobré srdce a toto mi proste krivdí. Vyzerám jak nejaká, neviem, sviňa, čo kradne proste frajerov doma frajerkám,” na kamery prehovorila smutná Kristi Dali, ktorej rozhovor s Gizkou na psychike vôbec nepomohol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/farma.markiza, gizkariesi