Sebavedomý východniar Radovan Dulin zrejme nadobudol pocit, že si na statku môže robiť, čo si len zmyslí. Po tom, ako ostro vyskočil na aktuálneho farmára týždňa Gaba Sedláčka a pokúšal sa mu diktovať, koho zvoliť za sluhov, zhostil sa role pomocníka svojským spôsobom. Do príbytku si nasťahoval drahú polovičku Kiku, s ktorou prítomnosť kamier či iných osôb v miestnosti úplne ignorujú.

Rado síce pred pár dňami vystrkoval rožky so siláckymi rečami o tom, ako sa túži stať znovu sluhom, no akosi pozabudol spomenúť podmienku, že v sluhovni mieni tráviť čas len s Kristínou. Po tom, ako mu za ženskú pomocníčku bola udelená Nikola Prsteková, musela sa zaláskovaná dvojica uchýliť k zúfalému riešeniu.

Kika Rado Farma

Keďže populárny farmársky párik bez seba očividne nevydrží ani minútu, modelka sa rozhodla, že sa stane nepísaným tretím sluhom. V malej izbičke trávi všetok voľný čas a s verným parťákom sa na seba neustále vrhajú ako malé deti. Svedkom podivných hier vo dvojici sa tak nedobrovoľne stáva zmätená Nikča, ktorej neostáva iné, len sa prizerať, ako si Rado s Kikou noci spestrujú búrlivým šantením v posteli, obchytkávajú sa a oddávajú vzájomnej blízkosti.

Zdatný pracant sa však čoskoro poberie do duelu, kde plánuje na súboj vyzvať nenávideného Rasťa Mojseja. Návrat na statok je pre neho absolútnou nevyhnutnosťou, nakoľko by svoju vyvolenú v hre samotnú bez jeho maličkosti ponechať nechcel.

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza