Ako to už v Hollywoode býva dobrým zvykom, narodeniny sa vždy musia poriadne osláviť nielen s tými najbližšími, ale aj s celebritnými priateľmi. Ani prominentná hviezdička akou je Kendall Jenner sa tomu, samozrejme, nevyhla. Modelka dovŕšila 21 rokov a na svoju veľkolepú oslavu sa vybrala v skutočne hriešne vyzývavom outfite. 

,,Členka” známeho klanu Kardashian/Jenner je opäť o rok staršia a keďže táto veľká rodina miluje večierky, tak i narodeniny krásnej Kendall sa museli niesť v tomto párty duchu. Podobne ako jej kolegyňa Bella Hadid, ktorá prednedávnom taktiež oslavovala svoj veľký deň, aj Kendall si zvolila vskutku vyzývavý až hriešny outfit. Vďaka bezchybnej postave si televízna osobnosť môže takéto modely rozhodne dovoliť. Strieborné, blyšťavé a hlavne minimalistické šaty síce mohli sem-tam spôsobiť nejakú tú neplechu, veď aj jej intímne partie boli prekrývané iba veľmi malým kúskom látky.

View this post on Instagram

vintage Paris Hilton vibes

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Mama Kris napísala svojej dcére k narodeninám takéto vyznanie

Kris Jenner, matka krásnej Kendall, napísala svojej dcére k 21. narodeninám tieto slová: “Veľa šťastia, môj sladký anjel. Si tak veľmi krásna navonok aj vo vnútri. Ďakujem, že si sama sebou a že nás žehnáš svojou láskavosťou, rozkošným zmyslom pre humor a svojou láskou. Som požehnaná, že ťa môžem nazvať svojou dcérou. Robíš ma pyšnou každý jeden deň a veľmi ťa milujem. Všetko najlepšie k narodeninám, moja krásna!”

Ako ide s Kendall čas

3 2 1

View this post on Instagram

❤️❤️

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Zdroj/Foto: Instagram, newhdwallpapers.in, wallsdesk.com, Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.