Skladbu Ukáž mi lásku si kedysi so slovenskými rapermi Bacilom a Rakbym spievalo celé Slovensko. Druhý z dvojice si neskôr na konto pripísal ešte pár úspešných hitov, avšak v súčasnosti je okolo neho tajomné ticho. Viete, ako dnes Ramón Beňo vyzerá?

Ramón Beňo, ktorý sa v minulosti na hudobnej scéne prezentoval pod pseudonymom Rakby, sa preslávil ako 22-ročný megahitom Ukáž mi lásku. Sladká tvárička v kombinácii s hrubým hlasom robila s dievčatami divy, avšak jeho srdce už vtedy patrilo krásnej tanečnici Monike Sakmanovej z dievčenskej skupiny Ladylicious.

Rakby

Zamilovaná dvojica aktuálne prežíva najšťastnejšie obdobie, Monika totiž nosí pod srdcom ich prvé spoločné dieťatko, pričom termín je už doslova na spadnutie. Keďže sa tanečnica ešte donedávno pohybovala v markizáckych projektoch, ako Tvoja tvár znie povedome či Chart Show, väčšia pozornosť verejnosti a médií sa sústredila práve na ňu než na jej snúbenca. Mnohé z vás preto možno ani nevedia, ako dnes vlastne Rakby vyzerá.

29-ročný budúci otecko sa rozhodol, že dá zbohom svojmu krátkemu strihu a nechá si zapustiť vlasy. S aktuálnym výzorom by ste ho tak spoznali naozaj len veľmi ťažko. Milovníčky “tarzan looku” si síce prídu na svoje, no druhá skupina žien zrejme z jeho aktuálnej vizáže až tak šťastná nebude. A ako sa Ramón s dlhým vlasmi páči vám? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku!

Rakby Rakby

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rakby

monika sakmanovaZdroj/Foto: Instagram/Monysakman, rakbybeno, YouTube