Roky plynú a zub času sa podpíše na zovňajšku každého z nás. Napriek tomu, že zo starnutia máme strach, niektoré dámy sú dôkazom toho, že sa nemáme čoho obávať. Ba práve naopak, že môžeme zrieť ako víno a s pribúdajúcim vekom vyzerať stále krajšie. To platí aj o známej slovenskej herečke, ktorá sa za tridsať rokov zmenila naozaj na nepoznanie. 

Musíme sa priznať, že aj my by sme mali problém uhádnuť, kto sa na fotografii nachádza, keby si túto spomienku nezverejnila na svojom Instagrame sama Zuzka Vačková. Áno, presne ona sa totiž na fotke s Matelkom nachádza. 47-ročná herečka si zrejme pri príležitosti 60. výročia RTVS nostalgicky zaspomínala na svoje účinkovanie spred 30-tich rokov v detskej relácii “Matelko”.

Aktuálne sme Zuzku na televíznych obrazovkách mohli najviac vídať vďaka speváckej šou “Tvoja tvár nie povedome”, v ktorej svojimi vystúpeniami prekvapovala z kola na kola a ukázala, že je nielen skvelá herečka, ale aj speváčka, tanečníčka a šoumenka, a to, že jej ťahá už na 50-tku by nepovedal asi naozaj nikto. Zuzka totiž vyzerá stále mlado a sviežo, ku čomu určite dopomáha aj jej optimizmus a obrovská energia, ktorú rozdáva všade naokolo.:)

Zuzka Vačková pred 30-timi rokmi

Zuzka Vačková teraz

 

 

 

 

Zuzana Vačková – Sweet Dreams (Annie Lennox) Tvoja tvár znie povedome

Foto: Instagram | Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)