Roky plynú a zub času sa podpíše na zovňajšku každého z nás. Napriek tomu, že zo starnutia máme strach, niektoré dámy sú dôkazom toho, že sa nemáme čoho obávať. Ba práve naopak, že môžeme zrieť ako víno a s pribúdajúcim vekom vyzerať stále krajšie. To platí aj o známej slovenskej herečke, ktorá sa za tridsať rokov zmenila naozaj na nepoznanie. 

Musíme sa priznať, že aj my by sme mali problém uhádnuť, kto sa na fotografii nachádza, keby si túto spomienku nezverejnila na svojom Instagrame sama Zuzka Vačková. Áno, presne ona sa totiž na fotke s Matelkom nachádza. 47-ročná herečka si zrejme pri príležitosti 60. výročia RTVS nostalgicky zaspomínala na svoje účinkovanie spred 30-tich rokov v detskej relácii “Matelko”.

Aktuálne sme Zuzku na televíznych obrazovkách mohli najviac vídať vďaka speváckej šou “Tvoja tvár nie povedome”, v ktorej svojimi vystúpeniami prekvapovala z kola na kola a ukázala, že je nielen skvelá herečka, ale aj speváčka, tanečníčka a šoumenka, a to, že jej ťahá už na 50-tku by nepovedal asi naozaj nikto. Zuzka totiž vyzerá stále mlado a sviežo, ku čomu určite dopomáha aj jej optimizmus a obrovská energia, ktorú rozdáva všade naokolo.:)

Zuzka Vačková pred 30-timi rokmi

Zuzka Vačková teraz

#actress #herecka #maskerna #apodhonajavisko #showmustgoon

A post shared by Zuzana Vackova (@zuzanavackova) on

 

#herecky #divadlo #lakomka #hrameprevas #opardni #fun #komedia #commedy @karinhaydu

A post shared by Zuzana Vackova (@zuzanavackova) on

 

 

#priprava na #helloween #witch #bosorka #trochusabavme #fun #klobuk #bububu #boo

A post shared by Zuzana Vackova (@zuzanavackova) on

 

Zuzana Vačková – Sweet Dreams (Annie Lennox) Tvoja tvár znie povedome

Foto: Instagram | Video: YouTube