Milá a príťažlivá seriálová manželka Franka Lamberta, ktorej krásu obdivovala nejedna žena, už prekročila hranicu 70. rokov. So stúpajúcim vekom však stúpala aj potreba sympatickej herečky vylepšovať svoje telo, a tak podstúpila niekoľko plastických operácií. Aký je výsledok? Posúďte samé.

Krásnu Carol stvárnila herečka Suzanne Somers, ktorá bola veľmi dlhú dobu považovaná za jednu z najpríťažlivejších žien filmového priemyslu. Okrem hlavnej úlohy v obľúbenom seriáli Krok za krokom si zahrala aj vo filme Americké graffiti a veľký úspech zožala za úlohu v seriáli Three’s Company.

❤️ #tbt

A post shared by Suzanne Somers (@suzannesomers) on

 

Vek však nie je možné zastaviť, ale Suzanne sa o to nepochybne snaží. Je známe, že herečka podstúpila rôzne plastické operácie, ako napríklad zväčšenie pier. Ako sa zdá, plastiky však nie sú jediným ,,vylepšením”, ktoré si na starnúcej herečke môžete všimnúť. Výrazný make-up a časté navštevovanie solária tejto kedysi krásnej žene naozaj nesvedčia. Pozornosť púta aj šatami, ktoré by mala radšej prenechať mladším ženám. Podobnosť s nádnernou Carol nájdeme už len veľmi ťažko.

 

 

Back in the Thunderbird…Double the #TBT!!

A post shared by Suzanne Somers (@suzannesomers) on

 

 

 

Foto: Instagram