Charizmatická komička sa rozhodla kvôli svojmu zdraviu zapracovať na postave a zhodiť nadbytočné kilogramy. Simone sa za štyri mesiace podarilo radikálne schudnúť a aktulálnou fotkou sa pochválila aj na sociálnej sieti. 

Po tom, ako sa v marci Simona Salátová v diskusnej relácii Silná zostava, ktorej je súčasťou, ostro pustila do tenistky Dominiky Cibulkovej pre jej prednostné zaočkovanie a cestovanie do zahraničia v čase tvrdého lockdownu, obul sa do nej raper Patrik Vrbovský. Rytmus vtedy sympatickú blondínku verejne zosmiešnil – presnejšie jej postavu.

simona salatanova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Teraz stand-upistka opäť púta pozornosť – pred časom sa totiž rozhodla, že ručička na váhe musí ísť dole. Po štyroch mesiacoch tvrdej driny pridala Simona na Instagram fotografiu, kde sa predviedla v plnej kráse a ľahšia o 15 kíl.

,,Prvýkrát v živote som nechudla kvôli nikomu inému, iba kvôli sebe. A naozaj prvýkrát zo zdravotných dôvodov,“ zdôverila sa mamička, ktorá do svojho jedálnička začlenila viac zeleniny, začala sa hýbať a najmä si našla viac času na seba.

Schudnutú Simonu nájdete -TU-

Zdroj/Foto: Instagram/simonacomedy, rtvs.sk